Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

LED w całym aucie


iDax
Zarejestrowani

op Witam

Ostatnio wymieniłem prawie wszystkie żarówki we wnętrzu auta - założyłem W5W LED Bosma 3SMD i mam problem - mianowicie jak auto stoi ewidentnie widać jak ledy "mrugają" widoczne jest to szczególnie na podsufitce i w schowku (tam najgorzej ale najmniej mi przeszkadza) Sad
Problem zanika w czasie jazdy, co prawda widać że ciut mrugają ale świecą o wiele bardziej stabilnie (po za schowkiem Thumbup).
Wie ktoś czego to może być wina?? Jakiś inny element odpowiedzialny na prąd w aucie? Czy wina typowo żarówek? Na zwykłych nie miałem takiego wrażenia żeby mrugały.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-06-2016, 19:15 przez iDax.)

Odpowiedz
Highwayman1990
Zarejestrowani

A powiedz, czy jak miałeś zwykłe żarówki, to gasły natychmiast czy wygaszały się w ciągu 2 - 3 sekund? To może być problemem w przypadku ledów.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-06-2016, 19:38 przez Highwayman1990.)

Odpowiedz
iDax
Zarejestrowani

op 2-3 sekundy, teraz ledy ledwo zauważalnie ale świecą się cały czas (ale taka uroda zmiany zwykłych żarówek na ledy), natomiast problem z mruganiem się ledów w momencie jak powinny się świecić non stop jest nie do wytrzymania (w schowku to dyskoteka normalnie...).

/ Problem występuje jak świecą się - nie wygaszania /

Odpowiedz
LUKKUL4158
Zarejestrowani

Mi nic nie mruga i też mam wszystkie ledy

Wysłane z mojego Lenovo P1c72 przy użyciu Tapatalka

Thumbup
Odpowiedz
stasic
Zarejestrowani

Coś ewidentnie puszcz minimalny prąd.  Mógłbyś spróbować kupić kondensator który zatrzyma ten prąd.  W sklepach elektrycznych można kupić kondensatory które zatrzymują prąd z łącznika podświetlanego tylko w sieci jest napięcie 230v, a w aucie 12v dc. Spróbuj w sklepie elektronicznym, dobiorą Ci kondensator i nie będzie świecić.

[Obrazek: 9j3hk]SCII PHII 1.6 16V ASB DP0 + LPG
SCI PH II Privilege 1.6 16V ASB DP0 + LPG
Odpowiedz
LUKKUL4158
Zarejestrowani

Może wina ledow jakieś Ch... We bo i tak wszystkie chińskie

Wysłane z mojego Lenovo P1c72 przy użyciu Tapatalka

Thumbup
Odpowiedz
Mati
Zarejestrowani

(02-06-2016, 19:15)iDax napisał(a): mianowicie jak auto stoi ewidentnie widać jak ledy "mrugają"
spokojnie to trwa nie dłużej jak 15min wtedy prąd w aucie jest wyłączany,

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
Odpowiedz
mojzesz92
Moderatorzy

(02-06-2016, 19:58)LUKKUL4158 napisał(a): Może wina ledow jakieś Ch... We bo i tak wszystkie chińskie

Wysłane z mojego Lenovo P1c72 przy użyciu Tapatalka

(02-06-2016, 19:15)iDax napisał(a): założyłem W5W LED Bosma 3SMD

Odpowiedz
iDax
Zarejestrowani

op Tylko nie wiem czy dobrze zrozumieliście. 

Jak zostawiam zapalone auto -  otwarte drzwi, wtedy one powinny jednoliscie świecić, a one mrugaja - tak jakby dostawaly za maly prąd :/

Nie chińskie najtańsze tylko BOSMY dość dobre.

Odpowiedz
Fyox
Zarejestrowani

No to coś nie tak.
Ja mam LEDy wszędzie i bez problemu świecą i przygasają tak jak zwykle w5w po paru sekundach z efektem ściemniania stopniowego

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości