Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Co to za zaślepki, korki


pagio1
Zarejestrowani

op Witam, koledzy  co to jest za pokrętło i do czego ono służy. Lokalizacja: w nogach pasażera z przodu.

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/436/530188...ie0316.jpg

A to w schowku pasażera z przodu.

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/436/530191...ie0317.jpg

Odpowiedz
TomaszB
Moderatorzy

To niebieskie to zamknięcie dopływu powietrza do schowka. Nie jestem pewien czy ciepłe powietrze też tam idzie ale z klimy na pewno tak.

Odpowiedz
robii
Zarejestrowani

(06-06-2016, 12:58)TomaszB napisał(a): To niebieskie to zamknięcie dopływu powietrza do schowka. Nie jestem pewien czy ciepłe powietrze też tam idzie ale z klimy na pewno tak.
kurczę, a ja nie mam takiej niebieskiej zaślepki

Odpowiedz
TomaszB
Moderatorzy

Ja też nie mam i wcale mi jej nie brak  Biggrin

Odpowiedz
A2-eR11
Zarejestrowani

Tez u siebie nie mam niebieskiej zaslepki w schowku, Jest latem caly czas chłodzony. Nie sprawdzalem czy w zime ogrzewany...
Co ciekawe u mojego ojca gdzie nie ma klimy w ogole, zaslepka jest taka, tyle ze wersja UK.

Odpowiedz
scrabi
Zarejestrowani

ja tez nie mam, a ważne że w schowku mozna schłodzic flaszke ehheh

 Zawsze do przodu, nigdy do tyłu. Biggrin 
Dostępne Ramki, wlepy i kubki z VI Zlotu, ........Oraz inne Gadżety....
Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi scrabi za ten post post:
  • robii
Fyox
Zarejestrowani

Daj zdjęcie tego pierwszego elementu z dalszej odległości. Wygląda jak jakaś zatyczka/mocowanie tapicerki

Odpowiedz
44ra88
Zarejestrowani

To niebieskie to regulacja klimy w schowku, taka prowizoryczna. Ja jej nie mam i w sumie nic się nie dziej, tyle że dmucha cały czas.
A to czarne w nogach, to otwór do spinki tapicerki lub coś żeby zaczepić dywanik w nogach.

Odpowiedz
haszczurur
Zarejestrowani

To czarne to zwykła spinka nic czym warto sobie zawracać głowę u mnie dodatkowo jest otwór w wykładzinie i przez niego wciska się w tą spinkę coś na wzór gumowego grzybka.

Odpowiedz
pagio1
Zarejestrowani

op Dzięki koledzy za rozwiązanie kolejnej ciekawej funkcji jakie skrywa moje auto.

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości