Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Bezpiecznik do tylnych pozycyjnych lewych i do ośw. tablicy rej l gdzie?


szczepoxx
Zarejestrowani

op Witam. 
Od wczoraj posiadam Scenica i  jeszcze dobrze nie potrafię określić, czy to ph1 czy ph2. 

Nie mam światła lewego pozycyjnego TYLNEGO - kostce nie ma napięcia, masa jest ... wszystkie inne światła z lewej strony działają, Z prawej strony wszystko świeci
Nie mam też napięcia w lampkach podświetlania tablicy rejestracyjnych. 

Sprawdzałem w pliku PDF o bezpiecznikach, ale nie jest wyszczególnione, który bezpiecznik odpowiada za tylne pozycyjne albo za oświetlenie tablicy rejestracyjnej.
Albo ja nie potrafię interpretować słów pisanych... 

Jeśli nie znajdzie się, to zrobię jakiś machloj i pociągnę kabel z prawej lampy do lewej i do ośw. tablicy. (choć wolał bym tego uniknąć)
Pozdrawiam
TomaszB napisał 13-06-2016, 06:19:
Pierwszy post, zgodnie z regulaminem który zaakceptowałeś przy rejestracji, powinien znajdować się w Powitaniach http://www.scenic-forum.pl/Forum-Powitania .
Kolejny post proszę napisać w Powitaniach.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-06-2016, 06:19 przez TomaszB.)

Odpowiedz
szczepoxx
Zarejestrowani

op Znalazłem przyczynę.
Ale po kolei: bezpiecznik od świateł pozycyjnych lewych są od świateł przednich lewych,tylnych lewych i oświetlenia tablicy rejetracyjnej
bezpiecznik od świateł pozycyjnych prawych jest od pozycyjnych prawych tylnych i przednich.

Usterka była tego typu, że na złącze, która znajduje się pod plastikiem gdzie jest rączka do otwierania maski. Popsikałem jakimś badziewiem do czyszczeni styków i cienkim płaskim śrubokrętem obdrapałem delikatnie każdą nóżkę. Potem jeszcze kilka razy wciskałem i wyciągałem wtykę do gniazda i świec wszystko Biggrin

Dzięki ;)

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości