Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

szyberdach tylni


Arni1302
Zarejestrowani

op Wtam mam taki problem. Gdzie jest bezpiecznik od tylnego szyberdachu lub co mogło się stać ze jest brak reakcji na silnik ot tylnego szyberdachu.
pio555 napisał 21-06-2016, 18:37:
Zapraszamy do przywitania się z innymi użytkownikami. Pierwszy post zgodnie z regulaminem pkt.4 powinien znajdować się w Powitaniach.

Kolejny post proszę napisać w Powitaniach.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-06-2016, 18:37 przez pio555.)

Odpowiedz
Okarolina
Kobiety

ja się podłączam do pytania bo już od pewnego czasu też mi nie działa szyberdach

Reanult Scenic- moja czarna strzałaBiggrin
Prywatnie: klik
Odpowiedz
SebeQ
Zarejestrowani

a bezpiecznik nie jest tylko jeden do obu? są dwa przełączniki tylko chyba>>?

Nie zwycięstwo lecz udział...

https://www.youtube.com/user/Marynarzx
Odpowiedz
Mascot
Zarejestrowani

ja mam scenica z podwójnym szyberkiem, ale myśle że jest jeden bezpiecznik do dwóch, , sprawdź sobie przełacznik w podsufitce czy ci nie zaśniedział bo mógła ci przez anntene woda podejść

Odpowiedz
Chudy1964
Zarejestrowani

Bezpiecznik jest jeden i silnik rowniez jest jeden. A nie działa, bo po prostu zasniedzial. Trzeba wykrecic szybe szyberdachu i wypsikac prowadnice oraz linki duza iloscia wd40 albo jakiegos penetratora, zostawic na noc, a na drugi dzien "pojezdzic" samymi prowadnicami przod tyl kilka razy aby dobrze rozprowadzic smar. Rozebranie to kwestia 15 min.

Wysłane z mojego F5321 przy użyciu Tapatalka

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-08-2018, 16:16 przez Chudy1964.)

Odpowiedz
Lepus
Zarejestrowani

WD 40 nie ma smaru ! To płyn penetrujący. Po takim popsikaniu to trzeba jeszcze nasmarować.

Turbino ty moja, ty jesteś jak zdrowie, ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie kto cię stracił...
Odpowiedz
Chudy1964
Zarejestrowani

No mniejsza już z tym, ważne że działa Biggrin

Wysłane z mojego F5321 przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz
Grzegorz Łubieński
Zarejestrowani

A po czym rozpoznać, że drugi się otwiera? Bo mam dwa, a otwiera się tylko przedni

Odpowiedz
TomaszB
Moderatorzy

Może po tym, że masz SC III a temat dotyczy SC I ?

Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi TomaszB za ten post post:
  • pio555
Grzegorz Łubieński
Zarejestrowani

Clapping ale ze mnie głupek, nie spojrzałem że to Sc1. A w ogóle w Sc3 była opcja otwierania obydwu?

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości