Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Pompa wtryskowa - złącza


Patryk_L
op Witam, zwracam się z zpytaniem ponieważ nie moge sie nigdzie dokopać do informacji na temat złącz pompy wtryskowej Bosch w silniku 1.9dti F9Q 734. Chodzi mi głównie o złącze 3 pinowe.

Dziękuję i pozdrawiam
Patryk_L

Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

ale że co chcesz wiedzieć ?

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
Patryk_L
op Potrzebuje wiedzieć za co odpowiada to złącze w pompie i co nim steruje Biggrin mam problem z odpalaniem auta i chyba w tej kostce leży problem. Po przekręceniu stacyjki przed zapłonem słychać w pompie takie charakterystyczne bzyczenie. Zauważyłem że gdy nie ma tego odglosu to auto po prostu nie odpala.

Odpowiedz
Patryk_L
op nikt nie jest w stanie pomóc ?

Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

Steruje nim sterownik silnika. Za co odpowiada ? To oczywiste, że za pracę pompy. Niebardzo wiem jak Ci inaczej pomóc

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
A2-eR11
Zarejestrowani

Czy to czasem nie jest otwieranie lub zamykanie zasilania paliwem pompy po prostu?

Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

A ciśnieniem co by sterowało ?

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
A2-eR11
Zarejestrowani

Nie no jak mowisz, steruje tym sterownik silnika, ale to w pompie to tak jakby tylko elektrozaworek jest tylko chyba

Odpowiedz
krzysztofk
Zarejestrowani

W dti w pompie jest bardzo dużo elektroniki.Zawór odcinający,czujnik temp.paliwa,regulacja dawki itp.A sterowanie ciśnieniem paliwa jest we wtryskiwaczach,bo to są zwykle wtryski dwusprężynowe.

Scenic II ph II 2007 1,9dCi 131KM 
Diagnostyka komputerowa, mechanika, blacharstwo, lakiernictwo


Odpowiedz
Patryk_L
op
(25-06-2016, 21:35)A2-eR11 napisał(a): Czy to czasem nie jest otwieranie lub zamykanie zasilania paliwem pompy po prostu?

Rzeczywiście dokopałem się gdzieś do rysunków przekrojowych i jest to zawór zasilania paliwem pompy Biggrin
Dziękuję wszystkim za odpowiedź.



Pozdrawiam Patryk_L

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości