Jaki Akumulator do Scenica?

PRZEMO
Administratorzy

Na 99% skończył mi się akumulator obecnie mam 65Ah 720Aen
czy dać coś mocniejszego ? jaką firmę wybrać ?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-07-2016, 13:32 przez Mati.)

Scenic III 2,0 dCi 160KM 380 Nm
Grand Scenic III 1,6 dCi 130KM 320 Nm  

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.
Odpowiedz
Mati
Moderatorzy

Min 72Ah

Wysłane z telefonu

Odpowiedz
Espera
Firma nie jest do konca istotna. Duzy prad rozruchowy to podstawa. Potem pojemnosc, firma, wielkosc i klemy.

Odpowiedz
gregorijw
Zarejestrowani

ja właśnie kupiłem 72 720 firma jak wyżej może i niema znaczenia ale już cena ma za dobry firmowy prawie 400 trzeba dać . Ja kupiłem kager za 260 zł i jest spoko, no jeszcze niewiem do końca Biggrin bo do zimy jeszcze troszkę. Ale aku i świece żarowe to podstawa do dobrego palenia w zimie

Odpowiedz
TomaszB
Moderatorzy

Ja kupiłem w zeszłym roku w kwietniu Varta Silver dynamic 74Ah prąd rozruchu 750A i mogę szczerze polecić.

Odpowiedz
funkoval
Specjalisci

primo: nie brać zbyt dużego, bo będzie wiecznie niedoładowany, a to skróci żywotność -sprawdź, co zaleca producent.
secundo: nie chwalić aku przed upływem 2 lat/sezonów zimowych, bo wiele rzeczy wyłazi wtedy.
tertio: weź vartę, centrę (jeśli się nie mylę -robi dla boscha) albo jeżeli masz kasę - boscha S4. z pozostałymi firmami większe ryzyko w ruletce po 2 latach. żeby nie było -twierdzę tylko, że te firmy dają większą pewność działania do 5 lat, potem i tak trzeba się cieszyć, że aku tyle wytrzymał.

Odpowiedz
Ferguss
Przyjaciele forum

Dokładnie jak funkoval pisze, kumpel chciał sobie zaszaleć i do 307CC kupił dużo większy niż zalecany i teraz ładuje co chwilę...
Od kilku lat stosuję u siebie vartę i zero problemów Biggrin

Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

Akumulator wymieniony Biggrin
[Obrazek: 5eqypybu.jpg]
Taki był
A jest
[Obrazek: zavymage.jpg]
Dziękuję za pomoc Biggrin
Zabrałem mocniejszy bo ja głównie trasy latam.

tapatalk

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.
Odpowiedz
pio555
Moderatorzy

Wielebny jaka cena?

Inspekcje przedzakupowe samochodów
Radom i okolice E-mail
https://www.facebook.com/radomskiespotyrenault/

Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

400 zł Sad

tapatalk

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

2 gości