Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

SCENIC II PH II Zmieniarka Yatour


Arecki84
Zarejestrowani

op Siema 

Mam problem. Kupiłem w/w zmieniarkę i nie chce działać. Dioda led się świeci zmieniarkę widzi ( a wcześniej nie widziało takiej opcji jak 6 CD ). Próbowałem wszystkiego. Różnie nazywałem foldery ponumerowałem piosenki ( do testów 4 foldery w każdym po jednej piosence ) robiłem tak z pen drive z karty i nic to nie daje. Mało tego nie działa wyjście aux. Jak myślicie co to może być.

Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

A masz aux włączony w radio?

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
Rysal
Zarejestrowani

Ciekaw jestem ciągu dalszego, bo też przymierzam się do zakupu. A z dobrą ilością pinów kupiłeś ? Bo są 8 i 12 pinowe.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-07-2016, 07:05 przez Rysal.)

Odpowiedz
Arecki84
Zarejestrowani

op Aux włączony mam ale zmieniarka chodzi na CD. Ustawia się cały czas na CD5 TR 13 i żadnego innego nie widzi.
Rysal Kupiłem dobrą. Mało tego na zmieniarce w trybie CD świeci się czerwona dioda że zmieniarka ma zasilanie

Odpowiedz
Nerifen
Zarejestrowani

a jak masz ponazywane pliki/katalogi na karcie/USB ??

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-07-2016, 19:04 przez Nerifen.)

Pzdr.
Broov
Odpowiedz
Arecki84
Zarejestrowani

op Nerifen pliki są nazwane numerycznie podobnie jak foldery, próbowałem też pliki luźno wrzucone nic mam dysk sformatowany do FAT32 i niby widzi dysk ilosć plików ale nie odtwarza muzyki ( znaczy się nie słychać jej )

Odpowiedz
adamos111
Zarejestrowani

Jak ja miałem podobny emulator to musiałem utworzyć 6 folderów,każdy nazwany CD1,CD2 i tak do 6 i w każdym po 99 luźno wrzuconych mp3. Też tak masz?

Odpowiedz
Arecki84
Zarejestrowani

op Słuchaj zrobiłem tak jak mówisz do tego pen drive sfromatowalem do FAT 32 i nic to nie daje. Widzi teraz foldery widzi ilość plików ale nic nie słychać. Chyba to oleje i odeśle do gościa. 

A te radia Update list odtwarzają mp3

Odpowiedz
Arecki84
Zarejestrowani

op Jeśli kogoś interesuje jeszcze temat to zmieniarka idzie do zwrotu a w jej miejsce będzie transmiter. Bardzo duża ilość mejli wymieniona ze sprzedawcą i niestety nic się nie udało zrobić. Próbowałem wszystkiego i zmian folderów i zmian plików, skutek żaden.

Odpowiedz
Rysal
Zarejestrowani

(10-07-2016, 07:54)Arecki84 napisał(a): Jeśli kogoś interesuje jeszcze temat to zmieniarka idzie do zwrotu a w jej miejsce będzie transmiter. Bardzo duża ilość mejli wymieniona ze sprzedawcą i niestety nic się nie udało zrobić. Próbowałem wszystkiego i zmian folderów i zmian plików, skutek żaden.
(10-07-2016, 07:54)Arecki84 napisał(a): a w jej miejsce będzie transmiter.
Ale transmiter, to już chyba nie ta jakość dźwieku.

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości