Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

[S] Buty Salomon Speedcross 3 r44 nowe.


thermalfake
Zarejestrowani

op Witaj,

Jak w temacie - robię w szafach porządki podczas urlopu i wydobyłem buty Salomon Speedcross 3 seria LT o rozmiarze 44 (wkładka 28cm) w kolorze biało-zielonym z przeznaczeniem do biegania trail i nie tylko. Kupione w sosnowieckim Fashion Housie z końcówki serii, bez wad. Niestety rozmiarówka Salomona jest zawyżona i do tych butów można podejść nosząc na co dzień max rozmiar 43. Przymierzałem wstępnie OK ale jakbym miał już biegać i do tego lekko noga musiałaby napuchnąć to czułbym po prostu ucisk. Więc kupiłem identyczne w rozmiarze 45 1/3 i te dopiero dają mi pełen komfort - lekkie i bardzo wygodne. Nie są to buty jak to bywa kupowane na allegro przez pośrednika i ściągane z Chin kiepskiej jakości śmierdzące podróby lecz stacjonarnie u jedynego polskiego dystrybutora. Także myślę iż cena 200zł plus przesyłka jest uczciwa - nigdzie taniej ich nie widziałem a już na pewno nie w FH na wyprzedaży bo dość często bywam jak mam okazję.

[Obrazek: Wr8CnVT.jpg]

Mała galeria
http://imgur.com/a/7dgsc

Wszystkie fotki w galerii. Kontakt oczywiście przez PW jeśli ktoś będzie zainteresowany.
pio555 napisał 05-07-2016, 20:08:
zgodnie z regulaminem dodaj fotkę i kontakt do siebie

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-07-2016, 20:19 przez thermalfake.)

ScII PhI 1.6 16V 113KM 2003 Confort Authentique 
ScII PhI 1.9  dCI 120KM 2005 Confort Dynamique 
Wave
Ciitroen C4 Picasso 2.0HDI 136KM 2009 Exclusive




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości