Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

SCENIC II PH I Tabele ciśnień w oponach


A2-eR11
Zarejestrowani

(01-08-2016, 07:55)PRZEMO napisał(a): Temu twierdzę że należy zebrać dane i stworzyć naszą tabele uniwersalną i napewno będzie wiele tańsza od oryginału Biggrin

A jak jeszcze bedize miala logo Scenic-Forum to bedzie jeszcze lepsza Thumbup

[-] 3 użytkowników postawiło piwo użytkownikowi A2-eR11 za ten post post:
  • Minia23, PRZEMO, scrabi
siwusek216
Zarejestrowani

[Obrazek: 81521463035a3a9d628ae3c8dd3004c4.jpg]

[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi siwusek216 za ten post post:
  • bmjk
PIRXu
Zbanowani

Napompowałem dzisiaj według tabelki 2,3 przód i 2,1 tył.
Tak na oko to coś kiepsko ten kapeć wygląda - szczególnie z przodu.
Jakby za mało było...

Muszę taką naklejkę sobie skombinować bo również jej nie posiadam.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-08-2016, 23:12 przez PIRXu.)

PRZEMO
Administratorzy

Spokojnie postaramy się zrobić własnymi siłami i tanio

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
A2-eR11
Zarejestrowani

(02-08-2016, 23:11)PIRXu napisał(a): Napompowałem dzisiaj według tabelki 2,3 przód i 2,1 tył.
Tak na oko to coś kiepsko ten kapeć wygląda - szczególnie z przodu.
Jakby za mało było...

Muszę taką naklejkę sobie skombinować bo również jej nie posiadam.

Raczej dobrze napompowales - 2,3-2,1 dla silnika 1,9 dci do ruchu po miescie.
2,5-2,3 jest na autostrady

PIRXu
Zbanowani

Specjalnie przed wyruszeniem sprawdzałem na forum i zapamiętałem ile mają mi napompować ale mówię poważnie - przód wygląda kiepsko.
Jutro cyknę fotkę za dnia i wrzucę do swojej galerii auta.
OK nie zaśmiecam już wątku.

A2-eR11
Zarejestrowani

moze tam gdzie pompowali maja zepsuty manometr... ktos juz tu mial przypadek ze w stacjach benzynowych 2 byl uszkodzony manometr i dawal za malo, pozniej raz u gumiarzy i dopiero za 4 razem sie udalo napompowac poprawnie... Tam w watku chodzilo o wariowanie przy tym czujnikow cisniania w kolach

Lepus
Zarejestrowani

Te manometry na stacjach pokazują co chcą Biggrin Ja zawsze nastawiam pompowanie o 0,1 więcej, bo jak odepniesz wężyk to właśnie o tyle spada ciśnienie. Druga opcja to wyjąć wężyk i ponownie podpiąć z takimi nastawami. No i niezawodna metoda, sprawdzanie zgiętym palcem Biggrin Jak się ma wprawę i trochę doświadczenia to wyczujesz czy jest za mało czy OK Biggrin

Turbino ty moja, ty jesteś jak zdrowie, ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie kto cię stracił...
twilk7
Zarejestrowani

Jeszcze trzeba wziąć pod uwagę czy pompujesz zimne, ciepłe czy gorące koło. Pompujac gorące, dobij 0,5 więcej, a zobaczysz, że zimne będzie OK.

PRZEMO
Administratorzy

chyba że pompujesz azotem to nie ma skutku różnicy ciśnień bez względu na temperaturę
sprawdziłem wielokrotnie

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości