Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Wtyczka Kostka Zlaczka sonda lambda


zima82
Zarejestrowani

op Witam wszystkich padla mi sonda lambda chce ja wymienic tylko jaks fachowiec wczesniej wymieniajac poodcinał kostki wtyczki i niema zrobiono to wszystko na sztywno
pytanie moje czy ktos posiada taka wtyczke zeby wpiac dobra sonde lambda lub gdzie bym mogl takie cos dostac? zeby dorobic i zrobc jak powinno byc .

Odpowiedz
Wojtgda
Zarejestrowani

Mozna kupic sonde dedykowana do auta i ona wyposazona jest w oryginalna wtyczke. Wpinasz i dziala.
Najczesciej sondy uniwersalne trzeba ciac i lutowac. Ale jak wiemy nie wszystkie uniwersalne sondy dzialaja w Renowce.

Odpowiedz
zima82
Zarejestrowani

op Ja wlasnie potrzebuje ta druga wtyczke ktora jest od auta bo jak kupie sonde to jedna bede mial a drugiej brak

Odpowiedz
gebi
Zarejestrowani

wymieniłem sonde mam gdzieś stara muszę poszukać jak cos to ci oddam gratis .tylko jak ja odbierzesz

Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi gebi za ten post post:
  • zima82
miro
Moderatorzy

(26-07-2016, 19:36)zima82 napisał(a): Ja wlasnie potrzebuje ta druga wtyczke ktora jest od auta bo jak kupie sonde to jedna bede mial a drugiej brak

Chyba tylko szrot. Zrobię fotkę gdzie jest.

"Ludzie,którzy twierdzą,że czegoś nie da się zrobić, nie powinni przeszkadzać ludziom którzy właśnie to robią."

                                                               
  Cheers Zapraszamy na VI Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl -Sielpia Wielka 14-16 czerwiec 2019 roku
Odpowiedz
zima82
Zarejestrowani

op
(26-07-2016, 19:54)gebi napisał(a): wymieniłem sonde mam gdzieś stara muszę poszukać jak cos to ci oddam gratis .tylko jak ja odbierzesz

potrzebuje ta kostke gdzie wpinasz nowa sonde jak masz taka to mogl bys przeslac poczta koszty wysylki pokryje

(26-07-2016, 19:57)miro napisał(a):
(26-07-2016, 19:36)zima82 napisał(a): Ja wlasnie potrzebuje ta druga wtyczke ktora jest od auta bo jak kupie sonde to jedna bede mial a drugiej brak

Chyba tylko szrot. Zrobię fotkę gdzie jest.

dzwonilem po szrotach w mojej okolicy i nic nie maja jak by gdzies bylo to dzieki za namiary

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-07-2016, 20:05 przez zima82.)

Odpowiedz
miro
Moderatorzy

Pod filtrem powietrza,po wyjęciu rury i puszki.

[Obrazek: 88ae836e817e644c8c7bb57d61d9d518.jpg]

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

"Ludzie,którzy twierdzą,że czegoś nie da się zrobić, nie powinni przeszkadzać ludziom którzy właśnie to robią."

                                                               
  Cheers Zapraszamy na VI Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl -Sielpia Wielka 14-16 czerwiec 2019 roku
Odpowiedz
zima82
Zarejestrowani

op    
chyba cos takiego tylko to musi byc w tym miejscu co na zdjeciu chyba ze sie myle

Odpowiedz
miro
Moderatorzy

Tej sondy nie mam wcale.

"Ludzie,którzy twierdzą,że czegoś nie da się zrobić, nie powinni przeszkadzać ludziom którzy właśnie to robią."

                                                               
  Cheers Zapraszamy na VI Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl -Sielpia Wielka 14-16 czerwiec 2019 roku
Odpowiedz
zima82
Zarejestrowani

op jak to znaczy ze ona jest nie potrzebna?

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości