Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

SCENIC II PH II W jakich miejscach montowano czytniki płyt do navi


morales87
Zarejestrowani

op Witam 
Przeszukałem namiętnie rozdział i nie znalazłem odpowiedzi na zdane powyżej pytanie dlatego postanowiłem założyć nowy wątek.
Sprawa wygląda następująco - posiadam grand scenica z 2006z nawigacja carminat inormiee 2 Chciałbym na własną rękę wgrać sobie do niej polskie menu oraz mapy
Problem w tym że za cholerę nie mogę znaleźć czytnika płyt do nawigacji Próbowałem już pod kolumną kieów nicy w schowku pod siedzeniami kierowcy i pasażera oraz w bagażniku 
Macie może jeszcze jakieś pomysły?  Mile widziane zdjęcia Biggrin

Odpowiedz
TomaszB
Moderatorzy

Pod prawym tylnym fotelem ? Wiem, że radia były tam montowane, może czytniki też.

Odpowiedz
jasiooo1990
Zarejestrowani

Jeżeli to konkretnie CNI 2 to czytnik jest w odtwarzaczu na konsoli głównej albo plyta cd audio albo mapy ;)

Odpowiedz
morales87
Zarejestrowani

op
(29-07-2016, 20:37)TomaszB napisał(a): Pod prawym tylnym fotelem ? Wiem, że radia były tam montowane, może czytniki też.

Może faktycznie tam jest tylko nie wiem za bardzo jak wyjąć ten schowek to już nie jest takie proste jak z przodu

Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

(30-07-2016, 16:52)morales87 napisał(a):
(29-07-2016, 20:37)TomaszB napisał(a): Pod prawym tylnym fotelem ? Wiem, że radia były tam montowane, może czytniki też.

Może faktycznie tam jest tylko nie wiem za bardzo jak wyjąć ten schowek to już nie jest takie proste jak z przodu
Identycznie wysuwasz szuflade i tyle

Diagnostyka aut osobowych--> DELPHI, DTT4ALL,VCDS


Odpowiedz
morales87
Zarejestrowani

op
(30-07-2016, 16:55)maciej1486 napisał(a):
(30-07-2016, 16:52)morales87 napisał(a):
(29-07-2016, 20:37)TomaszB napisał(a): Pod prawym tylnym fotelem ? Wiem, że radia były tam montowane, może czytniki też.

Może faktycznie tam jest tylko nie wiem za bardzo jak wyjąć ten schowek to już nie jest takie proste jak z przodu
Identycznie wysuwasz szuflade i tyle

No właśnie że tutaj się tak nie da Już próbowałem jest tam jakaś blokada która uniemożliwia całkowite wyciągnięcie szuflady Zdemontuje siedzenia i będę próbował dojść tam od góry

Odpowiedz
morales87
Zarejestrowani

op
(30-07-2016, 17:53)morales87 napisał(a):
(30-07-2016, 16:55)maciej1486 napisał(a):
(30-07-2016, 16:52)morales87 napisał(a):
(29-07-2016, 20:37)TomaszB napisał(a): Pod prawym tylnym fotelem ? Wiem, że radia były tam montowane, może czytniki też.

Może faktycznie tam jest tylko nie wiem za bardzo jak wyjąć ten schowek to już nie jest takie proste jak z przodu
Identycznie wysuwasz szuflade i tyle

No właśnie że tutaj się tak nie da Już próbowałem jest tam jakaś blokada która uniemożliwia całkowite wyciągnięcie szuflady Zdemontuje siedzenia i będę próbował dojść tam od góry

Po demontażu siedzeń udało mi się dostać pod schowek jednak po czytniku ani śladu Opcja z czytnikiem w konsoli głównej też odpada bo w nawigacji jest mapa niemiec i kilku innych krajów a odtwarzacza CD używam

Odpowiedz
jasiooo1990
Zarejestrowani

[Obrazek: 6e9a3706a30a34d05e4f1f3d31e4307b.jpg]
Posiadasz takiego Carminat'a???


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odpowiedz
morales87
Zarejestrowani

op Tak identyko

Odpowiedz
jasiooo1990
Zarejestrowani

Jeżeli chcesz wgrać nowe mapy to aktualne z 2013 chyba... Wkładasz wypalona płytkę zamiast CD on pyta czy usunąć stara mapę. Cały psikus ze navi zapamiętuje ok 200 Mb jeżeli wpiszesz trasę i nie bedzie miało jej w swojej pamięci to poprosi Cie o płytę z mapa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Z system to juz grubsza sprawa bo nie ma oficjalnej wersji po polsku, choć chyba lektor jest możliwy PL


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-07-2016, 21:53 przez jasiooo1990.)

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości