Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

SCENIC II PH II W jakich miejscach montowano czytniki płyt do navi


maciej1486
Zarejestrowani

Nie wiem jak na ta wersja ale ja na carminat 8000 mialem mapy z 2015r cos wiecej na ten temat pewnie Cinias bedzie mogl powiedziec. Osobiscie uwazam ze nawigacja w SII to porazkaBiggrin)

Diagnostyka aut osobowych--> DELPHI, DTT4ALL,VCDS


Odpowiedz
jasiooo1990
Zarejestrowani

Ja ostatnio szukając znalazłem najnowsze z 2012/2013r Sad i oficjalne tak samo sie urywają przynajmniej przy Carminat Navigation Informeè 2 Sad


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odpowiedz
morales87
Zarejestrowani

op
(30-07-2016, 21:50)jasiooo1990 napisał(a): Jeżeli chcesz wgrać nowe mapy to aktualne z 2013 chyba... Wkładasz wypalona płytkę zamiast CD on pyta czy usunąć stara mapę. Cały psikus ze navi zapamiętuje ok 200 Mb jeżeli wpiszesz trasę i nie bedzie miało jej w swojej pamięci to poprosi Cie o płytę z mapa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Z system to juz grubsza sprawa bo nie ma oficjalnej wersji po polsku, choć chyba lektor jest możliwy PL


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Aha więc to tak Biggrin Dzięki za pomoc A płyta ma być zwykła CD?

Odpowiedz
jasiooo1990
Zarejestrowani

Były wersje CD lub DVD
Ale obstawiam ze masz CD
Wiec plyta zwykła tylko lepiej zainwestować w jakaś Sony lub cos podobnego i nagrywanie na kompie max 2-4x


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odpowiedz
morales87
Zarejestrowani

op
(31-07-2016, 10:12)jasiooo1990 napisał(a): Były wersje CD lub DVD
Ale obstawiam ze masz CD
Wiec plyta zwykła tylko lepiej zainwestować w jakaś Sony lub cos podobnego i nagrywanie na kompie max 2-4x


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Aha ok A masz już może pobrane te mapy? Jeśli tak to skąd je pobierałeś i ewentualnie jakieś menu - niekoniecznie polskie może być po angielsku.

Odpowiedz
jasiooo1990
Zarejestrowani

Masz jakiś płyty w ogóle????


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Znaczy orginalne z samochodem??


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-07-2016, 10:24 przez jasiooo1990.)

Odpowiedz
morales87
Zarejestrowani

op
(31-07-2016, 10:24)jasiooo1990 napisał(a): Masz jakiś płyty w ogóle????


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Znaczy orginalne z samochodem??


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Nie mam

Odpowiedz
trolix
Zarejestrowani

witam mam prosbe o wyjasnienie mi co i jak z tym sprzętem niewiem jaki to model i czy da sie to jakos ogarnac aby mapy byly nowsze mam jeszcze do tego pilot zdj nie mam aczkolwiek sprzęt nie reaguje na pilota

Załączone pliki

Miniatury
                       

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-08-2016, 20:35 przez trolix.)

Odpowiedz
morales87
Zarejestrowani

op
(09-08-2016, 20:35)trolix napisał(a): witam mam prosbe o wyjasnienie mi co i jak z tym sprzętem niewiem jaki to model i czy da sie to jakos ogarnac aby mapy byly nowsze mam jeszcze do tego pilot zdj nie mam aczkolwiek sprzęt nie reaguje na pilota

Model twojej navi to dokładnie Carminat Navigation & Communication (CNC) Wpisz na chomiku na pewno coś znajdziesz Ja wten sposób właśnie ściągnąłem sobie mapy i soft

Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

(09-08-2016, 20:43)morales87 napisał(a):
(09-08-2016, 20:35)trolix napisał(a): witam mam prosbe o wyjasnienie mi co i jak z tym sprzętem niewiem jaki to model i czy da sie to jakos ogarnac aby mapy byly nowsze mam jeszcze do tego pilot zdj nie mam aczkolwiek sprzęt nie reaguje na pilota

Model twojej navi to dokładnie Carminat Navigation & Communication (CNC) Wpisz na chomiku na pewno coś znajdziesz Ja wten sposób właśnie ściągnąłem sobie mapy i soft
Tylko uwaga bo ja sobie nawi tak uwalilem.

Diagnostyka aut osobowych--> DELPHI, DTT4ALL,VCDS


Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości