Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

OGÓLNE Jakie opony letnie do Scenica polecacie? Temat ogólny


Charlie84
Zarejestrowani

jednak zostanę przy 60 Biggrin i bardzo dziękuję za opinie, całoroczne dla mnie będą najlepszym rozwiązaniem Biggrin

Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

Ja jestem zwolennikiem lato osobno zima osobno

tapatalk

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
adi84
Zarejestrowani

Miałem nalewki kiedys 10tkm i ...    

tapatalk

Odpowiedz
Espera
Nalewki mozna sobie w buty wsadzic. Niejeden sie juz na tym przejecha. A lato i zima nic nie zastapi.

Odpowiedz
wolfik
Zarejestrowani

Ja zaczynam szukać całorocznych 215/65/16 C jak by ktoś coś wiedzmiał w dobrej cenie to na priv

Odpowiedz
Charlie84
Zarejestrowani

moim zdaniem całoroczne to kompromis tak samo jak nowe czy używane, każde mają jakieś plusy i minusy.

Odpowiedz
Espera
Akurat plus dla uzywek, nalewek i calorocznych jest jeden. Sa.

Odpowiedz
Charlie84
Zarejestrowani

czyli cena czyni cuda Biggrin nalewki - moim zdaniem najgorsza opcja i ryzykowna , używki - czemu nie jak są w dobrym stanie, całoroczne - wygoda. A skoro są to znaczy że ktoś je kupuje Biggrin

Odpowiedz
Espera
Caloroczne sa w przedazy, bo zawse byly, ale zima w gorach np. w nich pojezdzij. Zapomnij.

Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

Charlie84 ja nie polecam

tapatalk

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

3 gości