Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

OGÓLNE Jakie opony letnie do Scenica polecacie? Temat ogólny


kermitzaba
Ja letnie mam Maragoni za nowe u wulkanizatora dałem 700zł/kpl i mają dożywotnią gwarancję jakby strzeliła czy się pokiereszowała.

Odpowiedz
goralsky
Zarejestrowani

Widać rozrzut w doborze opon u użytkowników Biggrin Ja góral więc i deszczu więcej dlatego celowałem w RanExperty. We wtorek testy nowych kapci Biggrin

Prędkość nie zabija, lecz zbyt szybkie jej wytracanie.

[Obrazek: 1231063.png]
Odpowiedz
gibaj
mam takie na przodzie i git Thumbup

Odpowiedz
VampirePL
Zarejestrowani

Potwierdzam. Mam RainExperty od dwóch lat i są rewelacyjne.

Mamie poleciłem i tez je sobie kupiła do Carismy.

był: Renault Scenic RX4 Gris Boreal 2000r 2.0 16V F4R 140KM+ LPG
jest: Mitsubishi Outlander Sport/ASX/RVR (wersja USA) 2013 2.0 CVT 4WD 150 KM + LPG
jest: Toyota C-HR 2021 Selection 2.0 Hybrid Force 184 KM
Odpowiedz
goralsky
Zarejestrowani

Dzisiaj przejechały pierwsze " mokre kilometry " Przez kałuże prowadzą jak po szynach, zero aquaplaningu.

Prędkość nie zabija, lecz zbyt szybkie jej wytracanie.

[Obrazek: 1231063.png]
Odpowiedz
krolik-szaleniec
Zarejestrowani

Ale nówki masz? Jak tak to trzeba ja dotrzeć przez te 300km bo możesz być zaskoczony na jakieś większej kałuży Biggrin

Odpowiedz
goralsky
Zarejestrowani

Nówki, na placu testowałem więc strachu nie było a o przetarciu wiem więc po drogach jeszcze "delikatnie" jeżdżę Biggrin

Prędkość nie zabija, lecz zbyt szybkie jej wytracanie.

[Obrazek: 1231063.png]
Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

Każdy kupuje to na co go stać. Używane nie zawsze oznacza złe, conajwyżej jest ryzykiem gorszego. Skupcie się lepiej na doborze modeli i producentów do odpowiednich aut.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-05-2014, 21:36 przez Oktawiusz.)

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
kermitzaba
również się zgadzam, bo po raz kolejny robi sie gadka nowe vs. używki ja nigdy nowych nie kupię a Espera nigdy nie kupi używek i tyle. Dawać nazwy producentów Biggrin

Odpowiedz
kotleto
Zarejestrowani

Online
kermit nigdy nie mów nigdy Thumbup ja też kiedyś kupowałem używki teraz kupuje tylko nówki Biggrin a wracając do tematu na lato tylko UNIROYAL, na zimę mi wystarcza nasza DĘBICA

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

3 gości