Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Nawiew nie współpracuje


RafałQ
Zarejestrowani

op Witam. Mam problem z nawiewem. Otóż działa jak chce tzn. włączam na najniższą temp. a z kratki leci gorące i odwrotnie. Czasami wystarczy wyłaczyć zapłon i działa ok jakiś czas ale podczas jazdy to troche klopotliwe... 😀 ktoś miał podobnie? Czujnik nad lusterkiem mam polutowany aly czy przy manualnym ustawianiu on moze zawinić?

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka

Scenic IphII 2.0 i Grand Scenic II 1.9dci 
Nie pisz, jeśli możesz coś powiedzieć, nie mów, jeśli możesz kiwnąć głową, nie kiwaj głową, jeśli nie musisz.

Odpowiedz
RafałQ
Zarejestrowani

op Up

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka

Scenic IphII 2.0 i Grand Scenic II 1.9dci 
Nie pisz, jeśli możesz coś powiedzieć, nie mów, jeśli możesz kiwnąć głową, nie kiwaj głową, jeśli nie musisz.

Odpowiedz
krzysztofk
Zarejestrowani

Zajrzyj do silniczków klapy mieszlnika.Pod wpływem wstrząsów może dopiero łapać,albo odwrotnie.
Jak dobrze pamiętam miałeś już temat o ogrzewaniu.Udało się go rozwiązać?

Scenic II ph II 2007 1,9dCi 131KM 
Diagnostyka komputerowa, mechanika, blacharstwo, lakiernictwo


Odpowiedz
RafałQ
Zarejestrowani

op No własnie od tamtej pory temat stanął w miejscu. Tylko wyczyściłem nagrzewnice. A jak się dostać do tych silniczków?

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka

Scenic IphII 2.0 i Grand Scenic II 1.9dci 
Nie pisz, jeśli możesz coś powiedzieć, nie mów, jeśli możesz kiwnąć głową, nie kiwaj głową, jeśli nie musisz.

Odpowiedz
krzysztofk
Zarejestrowani

Ale to było rok temu.
Wystarczy schylić się poniżej schowka....

Scenic II ph II 2007 1,9dCi 131KM 
Diagnostyka komputerowa, mechanika, blacharstwo, lakiernictwo


Odpowiedz
RafałQ
Zarejestrowani

op Przez ten rok sporo sie działo i sporo zrobilem tez przy aucie ale akurat na to brakło czasu, jak sie ma swój kanał 120 km dalej i czas raz na dwa miesiące to troche cieżko... Ale schylić się i co sprawdzić czy chodzą?

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka

Scenic IphII 2.0 i Grand Scenic II 1.9dci 
Nie pisz, jeśli możesz coś powiedzieć, nie mów, jeśli możesz kiwnąć głową, nie kiwaj głową, jeśli nie musisz.

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości