Nawiew nie współpracuje

RafałQ
Zarejestrowani

Witam. Mam problem z nawiewem. Otóż działa jak chce tzn. włączam na najniższą temp. a z kratki leci gorące i odwrotnie. Czasami wystarczy wyłaczyć zapłon i działa ok jakiś czas ale podczas jazdy to troche klopotliwe... 😀 ktoś miał podobnie? Czujnik nad lusterkiem mam polutowany aly czy przy manualnym ustawianiu on moze zawinić?

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka

Nie pisz, jeśli możesz coś powiedzieć, nie mów, jeśli możesz kiwnąć głową, nie kiwaj głową, jeśli nie musisz.
[Obrazek: icon4.png]
Odpowiedz
RafałQ
Zarejestrowani

Up

Nie pisz, jeśli możesz coś powiedzieć, nie mów, jeśli możesz kiwnąć głową, nie kiwaj głową, jeśli nie musisz.
Odpowiedz
krzysztofk
Zarejestrowani

Zajrzyj do silniczków klapy mieszlnika.Pod wpływem wstrząsów może dopiero łapać,albo odwrotnie.
Jak dobrze pamiętam miałeś już temat o ogrzewaniu.Udało się go rozwiązać?

Scenic II ph II 2007 1,9dCi 131KM bez FAP
był 
Scenic I ph II Spotway 2002 1,9dCi 102KM
Scenic I ph I 1998 1,9dTi 98KM

Odpowiedz
RafałQ
Zarejestrowani

No własnie od tamtej pory temat stanął w miejscu. Tylko wyczyściłem nagrzewnice. A jak się dostać do tych silniczków?

Odpowiedz
krzysztofk
Zarejestrowani

Ale to było rok temu.
Wystarczy schylić się poniżej schowka....

Scenic II ph II 2007 1,9dCi 131KM bez FAP
był 
Scenic I ph II Spotway 2002 1,9dCi 102KM
Scenic I ph I 1998 1,9dTi 98KM

Odpowiedz
RafałQ
Zarejestrowani

Przez ten rok sporo sie działo i sporo zrobilem tez przy aucie ale akurat na to brakło czasu, jak sie ma swój kanał 120 km dalej i czas raz na dwa miesiące to troche cieżko... Ale schylić się i co sprawdzić czy chodzą?

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości