Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

OGÓLNE Światła dzienne LED czy moduł świateł DRL


Markus
Zarejestrowani

op Zobacz w ścianie grodziowej od strony silnika, zawsze jakaś przelotka gumowa się znajdzie. Ładujesz w nią jakiś grubszy drut i z drugiej strony zapinasz twój przewód i wracasz do komory silnika. Najprostsze rozwiązania.
U mnie w SC I przelotka wolna jest przy pompie hamulcowej, może u ciebie gdzieś tam też będzie.

Odpowiedz
Gizmo
Zarejestrowani

Właśnie nic ciekawego nie widzę. Jak jest to juz obsadzone na maxa....  Kwasny i strach tam drutem grzebać.....

Odpowiedz
Jurand
Zarejestrowani

Ja myślę nad tymi...ale cena zaporowa bo 1 tyś....link

  
Scenic jest naprawdę ok Thumbup
Odpowiedz
Fyox
Zarejestrowani

Lepiej kupić oprawki od ASX albo po prostu zapytać Błażejk czy nie zrobi Ci ringów .

Odpowiedz
Roming
Zarejestrowani

Zakupiłem od kolegi (sam je produkuje) z Forum Renault Laguna moduł do świateł dziennych, który podłączyłem do halogenów. Moduł jest konfigurowalny na moc od 25-75% świateł oryginalnych. Podłączenie pod maską w module zabezpieczeń i połączeń do złącza PPA BLACK i PPH2 BROWN (PIN 11 to + po zapłonie), Plus i masa z akumulatora. Brat ma taki sam moduł w Lagunie już 1,5 roku i żadnych problemów z użytkowaniem. Moduł współpracuje z czujnikiem zmierzchu, więc obsługa świateł to pełny automat.

Odpowiedz
Mati
Zarejestrowani

nie wiem jak się takie coś ma do przeglądu czy policji, przecież światła dzienne to również odpowiednia barwa światła Biggrin

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

Tak znam tego producenta osobiście Biggrin
Jeden minus brak homologacji Sad

mobilnie

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
Roming
Zarejestrowani

Jak widze "chińskie ledy" jakie jeżdżą po drogach to policja ma to daleko w nosie. Co do przeglądu to brat robił i bez problemu zrobił. A w razie czego wyciagam bezpiecznik z zasilania modułu i robi sie fabryka.

Odpowiedz
maciej1486
Zarejestrowani

Ja mam w Mazdzie juz niemcowni ledy i jak mialem kontrole 2 tygodnie temu to policjant powiedzial ze bardzo mocno swieca jak stalem z odpalonym silnikiem. Fakt ze byl to wieczor i widzial ze swiatla gasna i zapalaja sie z silnikiem. Nic o legalnosci itp nie wspomnial.

Diagnostyka aut osobowych--> DELPHI, DTT4ALL,VCDS


Odpowiedz
Roming
Zarejestrowani

(20-11-2016, 21:05)PRZEMO napisał(a): Tak znam tego producenta osobiście Biggrin
Jeden minus brak homologacji Sad

mobilnie

Chodzi o to żeby ten minus nie przesłonił plusów  Thumbup
A kolega menek mega pomocny i życzliwy w temacie modułów.

Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi Roming za ten post post:
  • PRZEMO




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości