Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Resetuje się licznik


mojzesz92
Moderatorzy

tym bardziej że każdy licznik przekłamuje wzwyż Biggrin
gorzej ewentualnie jak powiedzą że jeżdżąc bez licznika chcesz przekłamać przebieg auta

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-08-2016, 18:25 przez mojzesz92.)

Odpowiedz
funkoval
Specjalisci

(31-08-2016, 17:53)cukier napisał(a): Przyczepić sie moga ale moga cie cmoknac w pompke nigdzie nie ma napisane ze masz miec licznik.

Serio? Z tego co pamiętam to jest bowiązkowe wyposażenie pojazdu, tak jak odpowiednie oświetlenie czy pasy bezpieczeństwa.

Odpowiedz
cukier
Zarejestrowani

Gdzie takie cos jest napisane?

Odpowiedz
funkoval
Specjalisci

Tak na szybko, bez możliwości sprawdzenia aktualnego stanu :
Dziennik Ustaw z 2015 r., poz. 305, paragraf 11 ustęp 1 punkt 4.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-08-2016, 19:08 przez funkoval.)

Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi funkoval za ten post post:
  • cukier
maciej1486
Zarejestrowani

A co jeśli licznik jest, a nie działa? W TVN Turbo - Uwaga Pirat koleś przekroczył prędkość bo jechał z niesprawnym prędkościomierzem.

Odpowiedz
michaldck
Zarejestrowani

(31-08-2016, 17:53)cukier napisał(a): Przyczepić sie moga ale moga cie cmoknac w pompke nigdzie nie ma napisane ze masz miec licznik. A jak nie będziesz przestrzegal predkosci to Twoja sprawa i dopiero jak zlamiesz przepis moga cie scigac za przekroczenie . Mozesz miec pomiar w oczach i mieć w ***** licznik xd
O ile wiem, jak coś jest zamontowane w aucie to musi to być sprawne. Tak mi na kursie wykładali.

Napisane w telefonie.

Lubię mojego Scenica Biggrin
Wydrze wydrzę wydrze wydrze wydrze wydrzę.
Odpowiedz
cukier
Zarejestrowani

(31-08-2016, 18:58)funkoval napisał(a): Tak na szybko, bez możliwości sprawdzenia aktualnego stanu :
Dziennik Ustaw z 2015 r., poz. 305, paragraf 11 ustęp 1 punkt 4.
Bede musiał doczytać w wolnej chwili xd
(31-08-2016, 19:27)michaldck napisał(a):
(31-08-2016, 17:53)cukier napisał(a): Przyczepić sie moga ale moga cie cmoknac w pompke nigdzie nie ma napisane ze masz miec licznik. A jak nie będziesz przestrzegal predkosci to Twoja sprawa i dopiero jak zlamiesz przepis moga cie scigac za przekroczenie . Mozesz miec pomiar w oczach i mieć w ***** licznik xd
O ile wiem, jak coś jest zamontowane w aucie to musi to być sprawne. Tak mi na kursie wykładali.

Napisane w telefonie.
To akurat bez sensu xd zapalniczke tez musisz miec sprawną ? Xd

Odpowiedz
funkoval
Specjalisci

(31-08-2016, 19:57)cukier napisał(a): To akurat bez sensu xd zapalniczke tez musisz miec sprawną ? Xd
Skrót myślowy, chodzi o obowiązkowe elementy.

Odpowiedz
michaldck
Zarejestrowani

(31-08-2016, 19:58)funkoval napisał(a):
(31-08-2016, 19:57)cukier napisał(a): To akurat bez sensu xd zapalniczke tez musisz miec sprawną ? Xd
Skrót myślowy, chodzi o obowiązkowe elementy.
dokładnie, producent dał to ma działać. Ale oczywiście nie jest możliwe aby policjant wiedział wszystko o każdym samochodzie

Napisane w telefonie.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-08-2016, 20:40 przez michaldck.)

Lubię mojego Scenica Biggrin
Wydrze wydrzę wydrze wydrze wydrze wydrzę.
Odpowiedz
staniol504
Zarejestrowani

op Widzę rozpętałem Burzę Thumbup

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości