Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Pytanie do posiadaczy Grand Scenic III/IV dCi110 EDC


gustavowoltmann
Kobiety

op Przymierzam się do kupna samochodu w styczniu. W zasadzie po mozolnych porównywaniach kilku rożnych marek/modeli, pozostał mi 'finał' w postaci wyboru między Grand Scenic a Fordem Grand Tourneo Connect. O tym drugim wiem już wszystko, o scenicu jeszcze nie. Mam prośbę do posiadaczy Scenica III lub IV z silnikiem dCi110 i skrzynią automatyczną EDC. Ponieważ będę jeździł czasem a to z przyczepą towarową, a to z kempingową, bardzo istotne są dla mnie realne informacje na temat masy własnej pojazdu, DMC pojazdu, DMC z przyczepą oraz DMC przyczepy. Niestety nie potrafię tego wyguglać, natomiast jeśli ktoś ma takie auto, to odpowiedzi są w dowodzie rejestracyjnym... Biggrin 

Jeśli ktoś mógłby podać wartości pól G, F1, F2, F3, O1, O2 z dowodu rejestracyjnego, będę bardzo wdzięczny. Interesują mnie tylko dane dla auta Grand Scenic 110dci z automatem EDC, bo dla manualna i innych nadwozi/silników te wartości są inne, a mnie interesuje tylko ten konkretny model. Z góry dzięki, pozdrawiam wszystkich właścicieli Sceniców!
pio555 napisał 26-09-2016, 14:59:
Zapraszamy do przywitania się z innymi użytkownikami.

Pierwszy post zgodnie z regulaminem pkt.4 powinien znajdować się w Powitaniach.
Kolejny post proszę napisać w Powitaniach. 

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-09-2016, 14:59 przez pio555.)

Odpowiedz
Alize 1800
Zarejestrowani

Scenic + Grand IV jeszcze nie ma ale już już niedługo:
http://www.motofakty.pl/artykul/renault-...racji.html
więc o IV nikt nie odpisze

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości