Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

[Scenic II PHII] Pomoc w poszukiwaniu


Gostom
Zarejestrowani

http://sprzedajemy.pl/sprzedam-renault-s...nr22105457

ten wzbudza zaufanie ale mało zdjęć

[Obrazek: 2831916.png]
Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi Gostom za ten post post:
  • JacekD
JacekD
Zarejestrowani

op
(07-10-2016, 18:40)Gostom napisał(a): http://sprzedajemy.pl/sprzedam-renault-s...nr22105457

ten wzbudza zaufanie ale mało zdjęć

No niezły niestety przekracza to nasz budżetSad Chcielibyśmy się tak zmieścić w 15-16tyś.
Jedynie martwi mnie że to diesel. Co myślicie o dieslu do miasta codzienny dojazd do pracy, zakupy itp?
Słyszałem, że taki tryb szybko wykończy dieselka czy to tylko kolejny mit?

Odpowiedz
JacekD
Zarejestrowani

op a co sądzicie o tym http://otomoto.pl/oferta/renault-scenic-...ntact-form ?

Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

JacekD - wersja super

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
xander!
Zarejestrowani

Wersja bardzo fajna, ale samochód stoi od Was ponad 400 kilometrów i to w jedną stronę.
Samochodem można wracać na kołach, ale wg. mnie w razie kontroli to mandat i laweta...

Na plus książka (można zadzwonić do serwisu z pieczątki i podpytać o auto), bogate wyposażenie itp.
Choć pewnie i tak będzie wymagany pakiet startowy tj. rozrząd, olej, ew. hamulce, zawieszenie i opony.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-10-2016, 19:10 przez xander!.)

Odpowiedz
JacekD
Zarejestrowani

op no wyposażenie robi wrażenie ale hands free nie ma? 

Wracając jeszcze do tego z Krosna bo nie dawało mi spokoju, że ogłoszenie nie jest zdejmowane więc mój brat zadzwonił zapytać o niego a sprzedawca jasne że jest na sprzedaż :Thumbup Niezły jakiś kombinator ale czy autko jest godne uwagi czy dać sobie z nim spokój?

Odpowiedz
krosser
Zarejestrowani

(11-10-2016, 19:43)JacekD napisał(a): no wyposażenie robi wrażenie ale hands free nie ma? 

Wracając jeszcze do tego z Krosna bo nie dawało mi spokoju, że ogłoszenie nie jest zdejmowane więc mój brat zadzwonił zapytać o niego a sprzedawca jasne że jest na sprzedaż :Thumbup Niezły jakiś kombinator ale czy autko jest godne uwagi czy dać sobie z nim spokój?
Wrażenie robi dobre...może ktoś z naszych ma blisko to Ci go obluka..zaoszczędzisz czas i paliwo

Cheers  
Odpowiedz
JacekD
Zarejestrowani

op Ale te 130tyś to chyba przegięcie, myślicie że tak będzie z 230tyś czy 330tyś? Trochę za pięknie brzmi ;)

Odpowiedz
TomaszB
Moderatorzy

Oddzieliłem dyskusję o światłach do nowego wątku żeby koledze nie śmiecić.

Jesteś pewien, że nie ma hands free ? Wydaje mi się, że widzę przyciski na klamkach.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-10-2016, 20:40 przez TomaszB.)

Odpowiedz
scrabi
Zarejestrowani

Nie ma hf.

Zawsze do przodu, nigdy do tyłu.

 Zawsze do przodu, nigdy do tyłu. Biggrin 
Dostępne Ramki, wlepy i kubki z VI Zlotu, ........Oraz inne Gadżety....
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości