Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

SCENIC I PH II Jaka chłodnica od klimy


kotleto
Zarejestrowani

Kermit którą ty chłodnice chcesz wymienić ? bo jeżeli tą od klimy to poza zestawem kluczy i odrobiną oleju do sprężarek na posmarowanie oringów potrzebujesz tylko wiadro chęci do pracy Thumbup

Odpowiedz
kermitzaba
op skąd takiolej wezmę?

Odpowiedz
kotleto
Zarejestrowani

podejdź do jakiegoś serwisu z klimami żeby Ci dali kilka kropel , potrzebujesz max 10ml więc myślę że nie powinni Ci robić problemu Biggrin

Odpowiedz
darektech
Zarejestrowani

Jeśli miałeś nieszczeną klimatyzację wymień również osuszacz bo napewno wilgoci naciągnąć musiał koszt niewielki

Odpowiedz
kermitzaba
op
(22-05-2014, 09:13)kotleto85 napisał(a): podejdź do jakiegoś serwisu z klimami żeby Ci dali kilka kropel , potrzebujesz max 10ml więc myślę że nie powinni Ci robić problemu Biggrin

zakładając że nikt mi nie da, mogę go kupić gdzieś? Jak się nazywa taki smar? U mnie same złodzieje z klimy niestety :/ dlatego sam z pomocą mira musze to zrobić, inaczej zbankrutuje

Odpowiedz
kotleto
Zarejestrowani

Kermit weź sobie dniowke w żorach to Ci przywiozę Biggrin

Odpowiedz
kermitzaba
op wyślij pocztą hehe nie no w środę to robimy z Mirem, podaj nazwe to kupie, będzie na zaś

Odpowiedz
kotleto
Zarejestrowani

Kermit ok 80-100 zł litr ja używam fuchs triton sez 55

Odpowiedz
miro
Moderatorzy

Chłodnica wymieniona Thumbup foty z wymiany później Thumbup

"Ludzie,którzy twierdzą,że czegoś nie da się zrobić, nie powinni przeszkadzać ludziom którzy właśnie to robią."

                                                               
  Cheers Zapraszamy na VI Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl -Sielpia Wielka 14-16 czerwiec 2019 roku
Odpowiedz
kermitzaba
op potwierdzam, wszystko ok. Klima śmiga!

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości