Stuki w przednim kole

Kapitan Powolny
Zarejestrowani

Dobra jutro testów dzień drugi... zobaczymy czy się będzie odzywał....

Swoją drogą jestem trochę zaskoczony tą nagłością. Tak w ciągu jednego dnia bez wcześniejszych oznak lekkiego popukiwania trzepie się jakby miał się zaraz rozsypać.... Sad

Odpowiedz
Mati
Moderatorzy

(16-01-2017, 21:51)Kapitan Powolny napisał(a): trzepie się jakby miał się zaraz rozsypać....
i może się rozsypać, myśl o wymianie

Odpowiedz
Kapitan Powolny
Zarejestrowani

Jestem na jutro umówiony na warsztat. Martwi mnie tylko, że wymiana razem z półosią jak twierdzą mechanicy

Odpowiedz
Mati
Moderatorzy

może weź podjedź do jakiegoś innego mechanika Biggrin

Odpowiedz
Kapitan Powolny
Zarejestrowani

Tak myślałem Naughty  Trzeba będzie przeprowadzić prelekcję uświadamiającą

Odpowiedz
Mati
Moderatorzy

skoro jest nie wymienny, to po co sprzedają to na allegro? z jednej strony półoś wchodzi w skrzynię chyba, wiadomo za taką wymianę skasują Cię na dobrą kwotę Biggrin a za wymianę samego przegubu ile? 30-50zł?

Odpowiedz
Kapitan Powolny
Zarejestrowani

Koleś z którym rozmawiałem sam nie był pewien... poszedł więc do sklepu który jest drzwi w drzwi z serwisem i tam twierdzenie podobne- jest zespolony z półosią.  Blink Wierzyć mi się nie chciało,ale z drugiej strony żabojady miewają dziwne pomysły więc kto wie. Na alledrogo po wrzuceniu w szukajkę pierwsze wyniki to też kompletne półosie... Dopiero potem okazuje się, że jednak są to osobne części.

Wychodzi chyba jednak na to, że mój rozmówca pomylił zewnętrzny z wewnętrznym Naughty Albo tak jak Mati mówisz- chcą więcej skasować!!!!

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości