Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Telefon w Scenic III


Rysal
Zarejestrowani

op Interesuje mnie czy każdy Scenic 3 PH II posiada możliwość automatycznego połączenia z telefonem. Czy oprócz BT który występuje w większości aut jest jeszcze coś potrzebne na wyposażeniu auta ? Zestaw głośnomówiący też chyba jest standardowo ? Chodzi mi o takie rozwiązanie, że auto ściąga wszystkie kontakty, a wybieranie numeru odbywa się za pomocą joysticka lub głosowo.

Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

Ja mam w obydwóch

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
pacha
Zarejestrowani

Głosowo wybierze jeśli masz zapisany swój głos przy wybieraniu kontaktu.
Ręcznie możesz wybrać każdy numer z książki ale chyba najpierw musisz importować kontakty z telefonu do samochodu.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz
Rysal
Zarejestrowani

op OK, ale chodzi mi o to, że jak szukam auta z taką opcją, to o co muszę pytać ? Czy wystarczy info, że auto posiada BT ?

Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

BT czyli głośnomówiący

mobilnie

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
Rysal
Zarejestrowani

op Chyba tak, no bo do czego innego BT może być wykorzystywany ?

A ten R-Link który jest w zeszłorocznych autach , to jeszcze co innego ? Przemo, Ty masz wersję Bose. Czy jeśli jest Bose to R-Link tez będzie ?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-11-2016, 16:31 przez Rysal.)

Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

tak dokładnie R-Link 1

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
funkoval
Specjalisci

(04-11-2016, 16:30)Rysal napisał(a): Chyba tak, no bo do czego innego BT może być wykorzystywany ?

Np do transmisji dźwięku/multimediów do audio/wideo. Jak podłączysz Yanosika na androidzie to dźwięk może iść przez głośniki systemu audio

Odpowiedz
Rysal
Zarejestrowani

op
(04-11-2016, 16:59)funkoval napisał(a):
(04-11-2016, 16:30)Rysal napisał(a): Chyba tak, no bo do czego innego BT może być wykorzystywany ?

Np do transmisji dźwięku/multimediów do audio/wideo. Jak podłączysz Yanosika na androidzie to dźwięk może iść przez głośniki systemu audio
A co to jest Yanosik ??? Błeeee.....

Odpowiedz
funkoval
Specjalisci

(04-11-2016, 17:05)Rysal napisał(a): Np do transmisji dźwięku/multimediów do audio/wideo. Jak podłączysz Yanosika na androidzie to dźwięk może iść przez głośniki systemu audio
A co to jest Yanosik ??? Błeeee.....
[/quote]

To weź YouTube - dźwięk poleci z głośników systemu audio przez BT

Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi funkoval za ten post post:
  • PRZEMO




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości