Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

Telefon w Scenic III


tomibaranek
Zarejestrowani

(04-11-2016, 16:59)funkoval napisał(a):
(04-11-2016, 16:30)Rysal napisał(a): Chyba tak, no bo do czego innego BT może być wykorzystywany ?

Np do transmisji dźwięku/multimediów do audio/wideo. Jak podłączysz Yanosika na androidzie to dźwięk może iść przez głośniki systemu audio

funkoval jesteś pewien ??
Łączę poprzez BT swój telefon ze Szczeniakiem i niestety ale z Yanosika, navi Sygic czy map google dźwięk nie idzie mi na głośniki auta i nie słyszę żadnych wskazówek z tych trzech aplikacji podczas nawigacji. Nawet jak mam ustawione, że komunikaty mają iść wyłącznie na głośnik telefonu, to nic się nie zmienia - dopiero jak rozłączę BT wszystko jest tak jak należy i tel. "mówi do mnie".

[Obrazek: 1400169.png]
Odpowiedz
funkoval
Specjalisci

Ja muszę tylko wybrać źródło dźwięku - BT, żeby słyszeć media odtwarzane na telefonie. Yanosika miałem tak skonfigurowanego, żeby miał priorytet nad aktualnym źródłem, przerywał odtwarzanie muzyki czy radio żeby przekazać komunikat. Pytanie, kiedy wprowadzono te rozwiązanie do systemu audio, może dopiero w fazie II

Odpowiedz
tomibaranek
Zarejestrowani

Chyba jest tak jak mówisz, usprawnienie systemu w ph II.
Siedziałem jeszcze wieczorem nad tą sprawą i jedynie co udało mi się zrobić to to, że po połączeniu tel. z autem poprzez BT odbieram i wykonuję połączenia, a komunikaty od Yanosika, Google Maps czy też navi Sygic mam poprzez głośnik tel. (wcześniej po sparowaniu telefonu nie słyszałem żadnych komend z navi).
Chyba jednak dobrze, że przynajmniej jest tak jak mi się udało ustawić, bo przerywanie grającej muzyczki komunikatami z nawigacji jest trochę denerwujące (mam fabrycznego TomTom'a i w czasie jazdy po mieście to można oszaleć z tymi częstymi przerwami).

[Obrazek: 1400169.png]
Odpowiedz
PRZEMO
Administratorzy

to jak połączysz wejdź w multimedia i spróbuj puścić muzykę Biggrin

Jeśli ktoś cię atakuje - milcz nic go tak nie wkurzy jak twój spokój i milczenie.

Cheers Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Scenic-Forum.pl - 20-22.05.2022 - PLANOWANY
Odpowiedz
tomibaranek
Zarejestrowani

mp3 z telefonu grają na radyjku auta, ale komunikatów jak nie było tak nie ma
jak daję test dźwięku komendy w nawigacji Sygic to głośnik tel. ani mruknie, głośniki w aucie też cisza, a na wyświetlaczu pojawia się na 2-3 sekundy napis "rozmowa zakończona" bez przerywania muzyki

nic już nie będę z tym kombinował, wystarczy mi że z głośnika tel. mam już słyszalne komendy z navi, a jednocześnie mogę korzystać z zestawu głośnomówiącego BT w aucie

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-11-2016, 00:25 przez tomibaranek.)

[Obrazek: 1400169.png]
Odpowiedz
kamilp21
Zarejestrowani

Hej, jeśli nie udało Ci się jeszcze z tym Yanosikiem to możesz sprawdzić ustawienia aplikacji, w dźwiękach, jaki masz wybrany kanał odtwarzania. Czy Muzyka, czy kanał komunikatów itd. wybierz Muzyka (na android 6 działa)

Odpowiedz
Rafael Tokkowsky
Zarejestrowani

hej koledzy
glupie pytanie ale jak sparowac tel z autem?
Mam samsunga s6 edge i nie moglem tego ogarnac
Dzieki
TomaszB napisał 07-02-2018, 22:59:
Pierwszy post zgodnie z regulaminem pkt.4 http://www.scenic-forum.pl/Ogloszenie-Re...enic-Forum 
powinien znajdować się w Powitaniach http://www.scenic-forum.pl/Forum-Powitania tam się przywitaj.
Kolejny post proszę napisać w Powitaniach.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-02-2018, 22:59 przez TomaszB.)

Odpowiedz
bartekno
Zarejestrowani

(07-02-2018, 21:50)Rafael Tokkowsky napisał(a): hej koledzy
glupie pytanie ale jak sparowac tel z autem?
Mam samsunga s6 edge i nie moglem tego ogarnac
Dzieki

Musisz wlaczyc BT w telefonie i ustawic opcje zeby telefon byl widoczny. Wtedy w menu telefonu w samochodzie wchodzisz w urządzenia i wyszukujesz urzadzenie. Dodajesz, łaczy się i pozamiatane Biggrin Domyslnie radio zgra kontakty z telefonu oraz rejestr polaczen...

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości