skraplacz klima


tomekro3107
Zarejestrowani

Mam problem z klimą polega na tym że jest nieszczelna. Podejrzewają skraplacz w konsoli środkowej reszta szczelna. Czy macie jakiś filmik lub instrukcje jak rozebrać konsole środkową krok po kroku. Byłem na złomowisku i znalazłem scenika I , ale poddałem się po pół godzinie. Gdzieś na środku coś trzyma i nie wiem co.Dodam że taki skraplacz kosztuje koło 2 stówek, a rozebranie tego środka i złożenie go spowrotem może kosztować tyle samo. wolałbym zaoszczendzić trochę . albo jakiś namiar na forum (temat) bo nie ukrywam jestem trochę zajęty.

albo to parownik jest w środku bo już zgłupiałem

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-04-2018, 10:58 przez tomekro3107.)

Odpowiedz
dzajson
Zarejestrowani

(15-04-2018, 10:47)tomekro3107 napisał(a): Mam problem z klimą polega na tym że jest nieszczelna. Podejrzewają skraplacz w konsoli środkowej reszta szczelna. Czy macie jakiś filmik lub instrukcje jak rozebrać konsole środkową krok po kroku. Byłem na złomowisku i znalazłem scenika I , ale poddałem się po pół godzinie. Gdzieś na środku coś trzyma i nie wiem co.Dodam że taki skraplacz kosztuje koło 2 stówek, a rozebranie tego środka i złożenie go spowrotem może kosztować tyle samo. wolałbym zaoszczendzić trochę . albo jakiś namiar na forum (temat) bo nie ukrywam jestem trochę zajęty.

albo to parownik jest w środku bo już zgłupiałem

Skraplacz to jest "chłodnica "a w konsoli środkowej to jest parownik,jedz do prawdziwego mechanika od klimy który wpuści  barwnik fluorescencyjny w układ  a nie będzie podejrzewał.

Odpowiedz
tomekro3107
Zarejestrowani

no dobrze chodzi o parownik ,tylko jak to rozebrać oszczędzając trochę kaski

Odpowiedz
Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości