Witaj gościu!
Zarejestruj się bądź zaloguj i odblokuj dostęp do wszystkich działów forum

kalibracja ręcznego hamulca


mariusz1975
Zarejestrowani

op Witam, chciałbym zapytać w jaki sposób można uruchomić hamulec ręczny , jak to zrobić po przez clipa ?? Czy jest jakaś inna opcja kalibracji go po za clipem jakaś ręczna ?

Odpowiedz
Mati
Zarejestrowani

(14-02-2016, 17:16)mariusz1975 napisał(a): w jaki sposób można uruchomić hamulec ręczny
a po zgaszeniu auta Ci się nie zaciąga?

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
Odpowiedz
tomspeed
Zarejestrowani

po zagaszeniu nie musi zaciagac, mozna to wylaczyc

dodatkowo:
                   HYUNDAI  SANTA FE  2.2 CRDI `07 4x4 AT
Odpowiedz
Mati
Zarejestrowani

ja to wiem, próbuje zrozumieć treść posta i temat wątku.

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
Odpowiedz
mariusz1975
Zarejestrowani

op Pisząc uruchomić chodziło mi o jego zadziałanie po wymianie całego mechanizmu elektroniki , czyli tego co jest pod autem z linkami włącznie

Odpowiedz
Mati
Zarejestrowani

a nie masz możliwości zaciągnięcia go ręcznie dźwignią? po lewej stronie?

Było: Scenic I ph II 2001r. 1.9 dci 102KM  
///  Scenic II ph I 2004r. 1.9 dci 120KM  ///  Scenic II ph II 2008r. 1.9 dci 130KM  ///
Jest: --> Scenic III ph II 2013r. 1.5 dci 110KM <--
Odpowiedz
tomspeed
Zarejestrowani

ja mialem taki przypadek, ze podczas wkladania kostki elektrycznej do mudulu recznego zgielo sie kilka pinow i nie dzialal reczny, bledow tez nie pokazywal

dodatkowo:
                   HYUNDAI  SANTA FE  2.2 CRDI `07 4x4 AT
Odpowiedz
mariusz1975
Zarejestrowani

op Wymieniałem cały mechanizm łącznie z linkami, obecnie dioda na dzwigni ręcznej miga mi a mechanizm nie działa, założyłem mechanizm po awaryjnym odblokowaniu ręcznym

Odpowiedz
Oktawiusz
Zarejestrowani

Wskazane podpięcie clipla i faktycznie wykonanie kalibracji. Prawdopodobnie po tej operacji zadziała od strzału.
Pamiętaj, żeby kalibrację wykonywać na płaskim poziomym terenie

RenGarage :: Zmiany konfiguracji :: Aktywacje :: Adaptacje :: TPMS :: Sterowniki :: Airbag :: Radia ::
Odpowiedz
[-] 1 użytkownik postawił piwo użytkownikowi Oktawiusz za ten post post:
  •
mariusz1975
Zarejestrowani

op Właśnie nie da się go połączyć z clipem i dlatego szukam innej metody uruchomienia tego ręcznego, clip ładuje się do 70 % i dalej nic

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości